- 27/12/2023
- Posted by: Ioannis Sampson
- Categories: Κινητή Αθλητιατρική Μονάδα, Νέα
No Comments
![](https://www.sportsexcellence.gr/wp-content/uploads/2023/12/akd-640x550.jpg)
Στο πλαίσιο του προγράμματος Θεραπευτική Άσκηση | Action for Kids with Disabilities (AKD) και της δράσης «AKD- Επισκέψεις στις Σχολικές Μονάδες Ειδικής Αγωγής» η ΚΑΜ-AKD ταξίδεψε στη Καλαμάτα και σε συνεργασία με τα Special Olympics Hellas πραγματοποιήθηκε επίδειξη του αθλήματος του στίβου, της πετοσφαίρισης και της κολύμβησης
Το Sports Excellence | Τμήμα Αθλητικής Αριστείας της Α’ Ορθοπαιδικής Χειρουργικής Κλινικής ΕΚΠΑ, λειτουργεί με αποκλειστική δωρεά από το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος (ΙΣΝ)