- 26/09/2020
- Posted by: Ελένη Κόλια
- Categories: Football, Αθλήματα, Μη κατηγοριοποιημένο, Νέα
No Comments
![](https://www.sportsexcellence.gr/wp-content/uploads/2020/09/0-02-05-b3d1273734edd304701a5f3a7ccdaba8ecbf94ce22b3b997955a89f1697d63ce_bef6f716-1110x550.jpg)
Η επιστημονική ομάδα του Sports Excellence παρουσίασε τα αποτελέσματα της αξιολόγησης της απόδοσης στους προπονητές της ομάδας Futsal ΑΣΕ ΔΑΙΣ. Πρόκειται για μια καινούργια συνεργασία του Sports Excellence, η οποία σκοπό έχει όχι μόνο την παροχή εργομετρικων αξιολογήσεων, αλλα και τη συμβουλευτική και ενημέρωση στις καινούργιες τάσεις της προπόνησης.
Παράλληλα παρουσιάστηκε ο ηλεκτρονικός φάκελος Athlete Monitoring και το ψυχομετρικό εργαλείο owiwi.
Όλα τα προγράμμτα διοργανώνονται από το Τμήμα Αθλητικής Αριστείας – Sports Excellence της Α΄Ορθοπαιδικής Κλινικής της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών με αποκλειστική δωρεά από το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος (ΙΣΝ).